Siirry sisältöön

Henkilöstö

Tältä sivulta löydät henkilöstömme yhteystiedot. Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)sfs.fi.

Anu Attwood

Johdon ja hallinnon assistentti
Hallinto

+358 40 558 9213

Anu.Attwood@sfs.fi

Jukka Björn

Asiakkuuspäällikkö
Myynti ja markkinointi

+358 50 500 5500

jukka.bjorn@sfs.fi

Elisa Ervasti

Asiantuntija
Standardisointi

+358 50 408 6407

elisa.ervasti@sfs.fi

Jesse Gehlen

IT-asiantuntija
Tietohallinto

+358 45 345 8048

jesse.gehlen@sfs.fi

Kati Heiskanen

Asiantuntija
Standardisointi

+358 40 558 4869

kati.heiskanen@sfs.fi

Tuomo Hirvonen

Tietopalveluassistentti, Kirjastonhoitaja
Tietopalvelu ja kirjasto

+358 50 591 1466

Tuomo.Hirvonen@sfs.fi

Elina Huttunen

Standardisointijohtaja
Standardisointi

+358 40 356 8003

Elina.Huttunen@sfs.fi

Markus Inkeri

Kääntäjä
Käännöspalvelu

+358 50 544 8322

markus.inkeri@sfs.fi

Taija Jokela

Taittaja
Tuotanto

+358 50 544 7166

taija.jokela@sfs.fi

Marjo-Rita Juntunen

+358 50 4639 070

marjo-rita.juntunen@sfs.fi