Siirry sisältöön

Henkilöstö

Tältä sivulta löydät henkilöstömme yhteystiedot. Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)sfs.fi.

Anu Attwood

Johdon ja hallinnon assistentti
Hallinto

+358 40 558 9213

Anu.Attwood@sfs.fi

Jukka Björn

Asiakkuuspäällikkö
Asiakkuus

+358 50 500 5500

jukka.bjorn@sfs.fi

Henkilökuvaaa korvaava hahmo

Elisa Ervasti

Asiantuntija
Standardointi

+358 50 408 6407

elisa.ervasti@sfs.fi

Saara Heikkinen

Yhteistyökoordinaattori
Kehitys

+358 50 4763979

saara.heikkinen@sfs.fi

Kati Heiskanen

Asiantuntija
Standardointi

+358 40 558 4869

kati.heiskanen@sfs.fi

Henkilökuvaaa korvaava hahmo

Tuomo Hirvonen

Tietopalveluassistentti, Kirjastonhoitaja
Asiakkuus

+358 50 591 1466

Tuomo.Hirvonen@sfs.fi

Elina Huttunen

Standardointijohtaja (vanhempainvapaalla)
Standardointi

+358 40 356 8003

Elina.Huttunen@sfs.fi

Markus Inkeri

Kääntäjä
Käännöspalvelu

+358 50 544 8322

markus.inkeri@sfs.fi

Henkilökuvaaa korvaava hahmo

Taija Jokela

Taittaja
Tuotanto

+358 50 544 7166

taija.jokela@sfs.fi

Henkilökuvaaa korvaava hahmo

Marjo-Rita Juntunen

Asiantuntija (opintovapaalla 31.8. asti)
Standardointi

+358 50 4639 070

marjo-rita.juntunen@sfs.fi