Siirry sisältöön

Henkilöstö

Tältä sivulta löydät henkilöstömme yhteystiedot. Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)sfs.fi.

Janne Kalli

Johtava asiantuntija
Standardointi

+358 44 050 0439

janne.kalli@sfs.fi

Timo Kangas

IT-arkkitehti
Tietohallinto

+358 40 041 8411

timo.kangas@sfs.fi

Antti Karppinen

Kansainvälisten asioiden johtaja
Hallinto

+358 40 545 2214

antti.karppinen@sfs.fi

Anu Kostiainen

Johtava kehitysasiantuntija
Kehitys

+358 50 406 6565

Anu.Kostiainen@sfs.fi

Pauli Kurjonen

Sovellusasiantuntija
Kehitys

+358 50 331 1054

Pauli.Kurjonen@sfs.fi

Maarit Laakkonen

Myyntiassistentti
Asiakkuus

+358 50 532 1671

Maarit.Laakkonen@sfs.fi

henkilön kuva

Sari Lamminaho

Viestinnän asiantuntija
Viestintä

+358 50 467 2346

Sari.Lamminaho@sfs.fi

Henkilökuvaaa korvaava hahmo

Maija Lehmuksenoksa

Kääntäjä
Käännöspalvelu

+358 50 408 4245

maija.lehmuksenoksa@sfs.fi

Panu Lempiäinen

Viestinnän asiantuntija
Viestintä

+358 50 363 6345

panu.lempiainen@sfs.fi

Riku Liimatainen

Taittaja
Tuotanto

+358 50 363 4581

Riku.Liimatainen@sfs.fi