Siirry sisältöön

Henkilöstö

Tältä sivulta löydät henkilöstömme yhteystiedot. Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)sfs.fi.

Riina Loikkanen

Data-analytiikan asiantuntija
Kehitys

+358 50 361 8952

riina.loikkanen@sfs.fi

Henkilökuvaaa korvaava hahmo

Timo Mansikka

Asiakkuuspäällikkö
Asiakkuus

+358 50 438 1991

timo.mansikka@sfs.fi

Pirita Maula

Markkinointisuunnittelija
Asiakkuus

+358 50 423 0363

pirita.maula@sfs.fi

Hanna Michelsson

Asiakaskokemusjohtaja
Asiakkuus

+358 40 527 7436

hanna.michelsson@sfs.fi

Iida Niiniranta

Tuotannon tiiminvetäjä
Tuotanto

+358 50 311 2273

iida.niiniranta@sfs.fi

Virpi Nummisalo

Asiantuntija
Standardointi

+358 40 516 5874

virpi.nummisalo@sfs.fi

Risto Pulkkanen

Asiantuntija
Standardointi

+358 50 407 2998

risto.pulkkanen@sfs.fi

Outi Rask

Kehitysjohtaja
Kehitys

+358 50 449 1585

outi.rask@sfs.fi

Reetta Riikonen

Asiakkuuspäällikkö
Asiakkuus

+358 40 067 2933

Reetta.Riikonen@sfs.fi

Jarkko Ruokolainen

IT-Asiantuntija
Tietohallinto

+358 45 2323630

jarkko.ruokolainen@sfs.fi