Siirry sisältöön

Henkilöstö

Tältä sivulta löydät henkilöstömme yhteystiedot. Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)sfs.fi.

Henkilökuvaaa korvaava hahmo

Jarkko Ruokolainen

IT-Asiantuntija
Tietohallinto

+358 45 2323630

jarkko.ruokolainen@sfs.fi

Antti Saari

Johtava teknologia-asiantuntija
Tietohallinto

+358 50 435 5531

antti.saari@sfs.fi

Sari Sahlberg

Asiantuntija
Standardointi

+358 50 361 6249

Sari.Sahlberg@sfs.fi

Helena Seppälä

Johtava viestinnän asiantuntija
Viestintä

+358 40 720 3248

helena.seppala@sfs.fi

Sirpa Sipola

Asiantuntija
Standardointi

+358 50 361 6253

Sirpa.Sipola@sfs.fi

Jukka Sorsa

Kääntäjä
Käännöspalvelu

+358 50 330 4322

jukka.sorsa@sfs.fi

Tuula Taivi

Hallintojohtaja
Hallinto

+358 50 375 9139

Tuula.Taivi@sfs.fi

Eveliina Tarvainen

Palveluasiantuntija
Asiakkuus

+358 50 326 6090

eveliina.tarvainen@sfs.fi

Sannamari Tikkanen

Kääntäjä
Käännöspalvelu

+358 50 544 6881

Sannamari.Tikkanen@sfs.fi

Virve Ukkonen

Sovellusasiantuntija
Kehitys

+358 50 381 3806

Virve.Ukkonen@sfs.fi